EUROVOLLEY POLAND 2017
Gdańsk Szczecin Kraków Katowice

Aktualności

Spodek – gościł ważne turnieje siatkarskie

Katowice będą jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017, a fazie grupowej zagrają zespoły Francji, Belgii, Holandii i Turcji. "Spodek" w przeszłości był świadkiem wielu ważnych siatkarskich wydarzeń łącznie z finałem FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014.

Czytaj więcej...

Spodek – symbol Katowic i siatkówki w najlepszym wydaniu

Katowice będą jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017. W Spodku w grupie D zagrają zespoły Francji, Belgii, Holandii i Turcji. Odbędą się też dwa mecze play off i ćwierćfinałów czempionatu.

Czytaj więcej...

W Katowicach rozpoczęło się odliczanie czasu do EUROVOLLEY POLAND 2017

W poniedziałek, 5 grudnia 2016 roku w Katowicach rozpoczęło się wielkie odliczanie czasu pozostającego do startu przyszłorocznych CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn w Polsce. Z tej okazji na Placu Kwiatowym uruchomiony został specjalny zegar.

Czytaj więcej...

Miasta-Gospodarze CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017 odebrały nominacje

CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017 rozegrane zostaną od 25 sierpnia do 3 września. Miastami-Gospodarzami będą Gdańsk, Szczecin, Katowice i Kraków. Dziś ich przedstawiciele odebrali nominacje z rąk Pierwszego Wiceprezydenta Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV), Renato Areny oraz Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Jacka Kasprzyka.

Czytaj więcej...

Wielkie odliczanie - EUROVOLLEY POLAND 2017 czas zacząć!

5 grudnia 2016 roku Katowice rozpoczną wielkie odliczanie do CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2017. Od tego dnia do przybycia najlepszych siatkarzy Starego Kontynentu do stolicy Górnego Śląska pozostaną 262 dni. Z tej okazji zostanie przygotowanych zostanie szereg atrakcji dla dzieci katowickich szkół podstawowych.

Czytaj więcej...
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd