EUROVOLLEY POLAND 2017
Gdańsk Szczecin Katowice Kraków

Aktualności

Alicja Grabka: Kraków to piękne miasto z niepowtarzalnym klimatem

Jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017 będzie Kraków. W TAURON Arenie swoje mecze rozegrają zespoły grupy C - Bułgaria, Hiszpania, Rosja i Słowenia. W niej też odbędą się po dwa spotkania play off i ćwierćfinałów, oba półfinały oraz spotkania o złoty i brązowy medal. - Kraków to piękne miasto z niepowtarzalnym klimatem - mówi Alicja Grabka, rozgrywająca reprezentacji Polski juniorek i Legionovii Legionowo.

Czytaj więcej...

Buszek i Komenda w ogniu pytań krakowskiej młodzieży siatkarskiej

To było jak trudny mecz. Kadrowicze Ferdinando De Giorgiego: mistrz świata, przyjmujący  Rafał Buszek i czekający na reprezentacyjny debiut, rozgrywający Marcin Komenda odpowiadali w poniedziałek, 19 czerwca na pytania siatkarskiej młodzieży w szkołach, których reprezentacje triumfowały w Krakowskich Mini Mistrzostwach Europy – turnieju #ZwyciężajwKrakowie.

Czytaj więcej...

Finały Mini ME #ZwyciężajwKrakowie: siatkówka ponad wszystko!

Znamy już zwycięzców Krakowskich Mini Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej, zorganizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej, Gminę Miejską Kraków, Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków i Polski Związek Piłki Siatkowej dla drużyn szkolnych i amatorskich, popularyzujących  w podwawelskim grodzie tę piękną dyscyplinę sportu i promujących  zbliżające się Mistrzostwa Starego Kontynentu EUROVOLLEY POLAND 2017.

Czytaj więcej...

Jacek Majchrowski – Prezydent Krakowa na 100 dni przed EUROVOLLEY POLAND 2017

Serce EUROVOLLEY POLAND 2017 będzie bić w Krakowie od 24 sierpnia do 3 września, czyli od pierwszego do ostatniego dnia turnieju. Tutaj rozegrana zostanie faza grupowa z udziałem Bułgarii, Hiszpanii, Słowenii i Rosji, faza play off, ćwierćfinały, półfinały i wreszcie mecze o medale. Kraków

Czytaj więcej...

Marek Karbarz: TAURON Arena to świetne miejsce do siatkówki

Kraków to jedno z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017. Swoje mecze rozegrają tam zespoły grupy C - Bułgaria, Hiszpania, Rosja i Słowenia. W Grodzie Kraka odbędą się też po dwa spotkania play off i ćwierćfinałów, oba półfinały oraz spotkania o złoty i brązowy medal.

Czytaj więcej...

Serbowie mają wspaniałe wspomnienia z TAURON Areny Kraków

Serbia po raz pierwszy wygrała Ligę Światową w 2016 roku. Podczas finału w TAURON Arenie Kraków pokonała Brazylię 3:0. Kraków to jedno z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017. Swoje mecze rozegrają tam zespoły grupy C - Bułgaria, Hiszpania, Rosja i Słowenia. W Grodzie Kraka odbędą się po dwa spotkania play off i ćwierćfinałów, oba półfinały oraz spotkania o złoty i brązowy medal.

Czytaj więcej...

Alessandro Chiappini: oglądajcie EUROVOLLEY POLAND 2017

Od jesieni w podwawelskim grodzie znów będzie można oglądać „na żywo”  mecze ekstraklasy w siatkówce. Do rywalizacji w Orlen Lidze włączy się żeńska drużyna - Trefl Proxima Kraków, prowadzona przez włoskiego trenera Alessandro Chiappiniego. Głównym tematem naszej rozmowy ze znanym szkoleniowcem jest jednak EUROVOLLEY POLAND 2017. Aż 14 z 36 meczów tego turnieju odbędzie się od 24 sierpnia do 3 września w TAURON Arenie Kraków.

Czytaj więcej...

Już jutro uruchomienie zegara EUROVOLLEY POLAND 2017 w Krakowie

16 maja 2017 roku, na 100 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017; w Krakowie uruchomiony zostanie specjalny zegar odliczający czas do rozpoczęcia turnieju.

Czytaj więcej...

Krakowskie Mini ME promocją zdrowego stylu życia

Odbywający się w Krakowie turniej drużyn szkolnych i amatorskich, Krakowskie Mini Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej #ZwyciężajwKrakowie, jest okazją do promocji zdrowego stylu życia, siatkówki jako pięknej atrakcyjnej dyscypliny sportu, a także do pokazania entuzjazmu mieszkańców Krakowa i Małopolski  dla czekającej ich na przełomie sierpnia i września siatkarskiej uczty, czyli rywalizacji o mistrzostwo Starego Kontynentu.

Czytaj więcej...

Uruchomienie zegara EUROVOLLEY POLAND 2017 w Krakowie

16 maja 2017 roku, na 100 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017; w Krakowie uruchomiony zostanie specjalny zegar odliczający czas do rozpoczęcia turnieju.

Czytaj więcej...

Premiera polskiej Maskotki EUROVOLLEY POLAND 2017: Orzeł przyfrunął do Krakowa

1 czerwca, w Dzień Dziecka, w Krakowie, podczas turnieju drużyn szkolnych i amatorskich odbyła się premierowa prezentacja polskiej Maskotki Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017. Tą Maskotką jest ORZEŁ.

Czytaj więcej...

ORLEN Liga w Krakowie

W przyszłym sezonie w Krakowie Mieście-Gospodarzu EUROVOLLEY POLAND 2017 będzie zespół ORLEN Ligi. Po latach klub spod Wawelu wraca do najwyższej klasy rozgrywkowej. W kwietniu poinformowano o połączeniu drużyn z Sopotu oraz Krakowa. - Rozumiem, że kibicom z Sopotu trudno się pogodzić z tą decyzją. Długofalowo była to jednak jedyna opcja, aby utrzymać klub przy życiu – wyjaśnia włoski szkoleniowiec Proximy Kraków, Alessandro Chiappini.

Czytaj więcej...

Klemen Cebulj: muszę przyznać, że Kraków to piękne miasto

Do Krakowa Miasta-Gospodarza EUROVOLLEY Poland 2017 zawitają reprezentacje Słowenii, Rosji, Bułgarii i Hiszpanii – Znam dobrze to miasto. Byłem tutaj w turnieju Final Four Ligi Mistrzów. Jest naprawdę piękne – przyznał Klemen Cebulj, przyjmujący wicemistrzów Europy.

Czytaj więcej...

TAURON Arena Kraków gościła wielkie siatkarskie imprezy

Jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017 będzie Kraków. Swoje mecze rozegrają zespoły grupy C – Rosja, Bułgaria, Słowenia, Hiszpania. Tutaj też odbędą się po dwa spotkania play off i ćwierćfinałów, oba półfinały oraz spotkania o złoty i brązowy medal.

Czytaj więcej...

Czy w EUROVOLLEY POLAND 2017 Hiszpania nawiąże do mistrzostw sprzed dziesięciu lat?

Kraków to jedno z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017. Swoje mecze rozegrają tam zespoły grupy C - Bułgaria, Hiszpania, Rosja i Słowenia. W Grodzie Kraka odbędą się po dwa spotkania play off i ćwierćfinałów, oba półfinały oraz spotkania o złoty i brązowy medal. Obecnie Hiszpanie przygotowują się do turnieju kwalifikacyjnego mistrzostw świata w 2018 roku.

Czytaj więcej...

TAURON Arena Kraków robiła na kibicach i sportowcach ogromne wrażenie

Jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017 będzie Kraków. Swoje mecze rozegrają zespoły grupy C – Rosja, Bułgaria, Słowenia, Hiszpania. Tutaj też odbędą się po dwa spotkania play off i ćwierćfinałów, oba półfinały oraz spotkania o złoty i brązowy medal.

Czytaj więcej...

W Krakowie rozpoczęło się odliczanie do EUROVOLLEY POLAND 2017

Elektroniczny zegar na Rondzie Matecznego w Krakowie wskazuje, ile pozostało jeszcze czasu do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017.

Czytaj więcej...

Miasta-Gospodarze CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017 odebrały nominacje

CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017 rozegrane zostaną od 25 sierpnia do 3 września. Miastami-Gospodarzami będą Gdańsk, Szczecin, Katowice i Kraków. Dziś ich przedstawiciele odebrali nominacje z rąk Pierwszego Wiceprezydenta Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV), Renato Areny oraz Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Jacka Kasprzyka.

Czytaj więcej...
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd