Aktualności

150 dni do EUROVOLLEY POLAND 2017

Poniedziałek na 150 dni przed największym siatkarskim wydarzeniem 2017 roku upłynął pod znakiem bardzo udanego startu sprzedaży biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowj Mężczyzn Polska 2017 na PGE Narodowym.

Czytaj więcej...

27 marca przedsprzedaż, a 28 marca początek sprzedaży otwartej na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w poniedziałek 27 marca o 11.00 udostępniona zostanie pierwsza z trzech transz biletów na niezwykłe Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym: Polska – Serbia. W pierwszej kolejności, to jest 27 marca prowadzona będzie przedsprzedaż a następnego dnia, to jest 28 marca rozpocznie się sprzedaż otwarta.

Czytaj więcej...

Spodek – gościł ważne turnieje siatkarskie

Katowice będą jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017, a fazie grupowej zagrają zespoły Francji, Belgii, Holandii i Turcji. "Spodek" w przeszłości był świadkiem wielu ważnych siatkarskich wydarzeń łącznie z finałem FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014.

Czytaj więcej...

TAURON Arena Kraków gościła wielkie siatkarskie imprezy

Jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017 będzie Kraków. Swoje mecze rozegrają zespoły grupy C – Rosja, Bułgaria, Słowenia, Hiszpania. Tutaj też odbędą się po dwa spotkania play off i ćwierćfinałów, oba półfinały oraz spotkania o złoty i brązowy medal.

Czytaj więcej...

Azoty Arena zebrała pochwały za Final Four Ligi Mistrzyń 2015

Turniej Final Four Ligi Mistrzyń 2015 był dotychczas największą siatkarską imprezą jaką gościła Azoty Arena. Pod koniec sierpnia w tej hali zagrają zespoły Czech, Niemiec, Słowacji i Włoch w fazie grupowej EUROVOLLEY Poland 2015, którego jednym z Miast-Gospodarzy będzie Szczecin.

Czytaj więcej...

Spodek – symbol Katowic i siatkówki w najlepszym wydaniu

Katowice będą jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017. W Spodku w grupie D zagrają zespoły Francji, Belgii, Holandii i Turcji. Odbędą się też dwa mecze play off i ćwierćfinałów czempionatu.

Czytaj więcej...

TAURON Arena Kraków robiła na kibicach i sportowcach ogromne wrażenie

Jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017 będzie Kraków. Swoje mecze rozegrają zespoły grupy C – Rosja, Bułgaria, Słowenia, Hiszpania. Tutaj też odbędą się po dwa spotkania play off i ćwierćfinałów, oba półfinały oraz spotkania o złoty i brązowy medal.

Czytaj więcej...

W Azoty Arenie zagrają siatkarze Czech, Niemiec, Słowacji i Włoch

Szczecin jest jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017, a miejscem rywalizacji w grupie B będzie Azoty Arena, doskonale już znana krajowym i zagranicznym kibicom.

Czytaj więcej...

Bilety w gdańskiej komunikacji miejskiej promują EUROVOLLEY POLAND 2017

Rozpoczyna się dystrybucja biletów gdańskiej komunikacji miejskiej promujących CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017, które sprzedawane będą od marca do sierpnia.

Czytaj więcej...

Siatkarze Słowenii bardzo lubią grać w Polsce

Zespół ACH Volley Lublana jest doskonale znany kibicom w Polsce z występów w rozgrywkach o europejskie puchary. W tym sezonie spotykał się z PGE Skrą Bełchatów w Lidze Mistrzów, a w swoim składzie ma wicemistrzów Europy sprzed dwóch lat - środkowego Jana Kozamernika oraz libero Jani Kovačiča.

Przy okazji wizyty w Polsce zapytaliśmy słoweńskich kadrowiczów o zbliżający się sezon reprezentacyjny, ich oczekiwania związane z występami drużyny narodowej, szczególnie w EUROVOLLEY Poland 2017. Przed dwoma laty podczas czempionatu Europy siatkarze Słowenii sprawili dużą niespodziankę zdobywając srebrne medale, pokonując po drodze wyżej notowane drużyny m.in. Polski i Włoch.

Czytaj więcej...

Gheorghe Cretu: nasz cel minimum to awans do ćwierćfinału

Estonia obok Finlandii oraz Serbii będzie grupowym rywalem Polski w EUROVOLLEY POLAND 2017. Zespół ten prowadzi obecny szkoleniowiec Cuprum Lubin, Gheorghe Cretu. Szeregi lubinian zasilają ponadto Keith Pupart oraz Robert Täht, stanowiący jeden z filarów estońskiej drużyny narodowej.

Czytaj więcej...

W piątek 27 stycznia do sprzedaży trafi kolejna transza biletów na półfinały i mecze o medale EUROVOLLEY POLAND 2017

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w piątek 27 stycznia o 12.00 do sprzedaży wprowadzona zostanie jedna z końcowych transz biletów na mecze półfinałowe i o medale Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

Mecze półfinałowe (2 września 2017 roku) i o medale (3 września 2017 roku) odbędą się w krakowskiej Tauron Arenie.

Czytaj więcej...

Początek sprzedaży biletów na fazę grupową EUROVOLLEY POLAND 2017

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w poniedziałek 23 stycznia o 12.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na fazę grupową Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017. Do sprzedaży trafią bilety na mecze pierwszej fazy turnieju w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie. Bilety dystrybuowane będą poprzez serwis ebilet.pl, link: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/.

Czytaj więcej...

9 stycznia początek II etapu sprzedaży biletów na EUROVOLLEY POLAND 2017

Polski Związek Piłki Siatkowej uprzejmie informuje, że  w poniedziałek 9 stycznia o 12.00 rozpocznie się drugi etap sprzedaży biletów na CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017 – EUROVOLLEY POLAND 2017. W tym etapie sprzedaży do dyspozycji kibiców trafią bilety na mecze play off ( 30 sierpnia 2017 r.) i ćwierćfinałowe (31 sierpnia 2017 r.)

Czytaj więcej...

Terminarz meczów EUROVOLLEY POLAND 2017 ogłoszony

Znamy już dokładny harmonogram spotkań CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017!

Czytaj więcej...

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Polski Związek Piłki Siatkowej – organizator CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn oraz Gdańsk, Szczecin, Katowice i Kraków, Miasta-Gospodarze EUROVOLLEY POLAND 2017 składają europejskiej Siatkarskiej Rodzinie serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

PL.2012+ i PZPS podpisały list intencyjny dotyczący Ceremonii i Meczu Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017

Podczas czwartkowego spotkania z mediami Jakub Opara – Prezes Zarządu PL.2012+, operatora Stadionu PGE Narodowy i Jacek Kasprzyk – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej podpisali list intencyjny w sprawie organizacji na reprezentacyjnym stadionie Ceremonii i Meczu Otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017. 

Czytaj więcej...

EUROVOLLEY POLAND 2017 w Szczecinie wystartował

W niedzielę w Szczecinie przeprowadzona została akcja promująca CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

Akcja odbyła się w Azoty Arena w Szczecinie (hala meczów grupy B z udziałem reprezentacji Włoch, Niemiec, Czech i Słowacji) i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Stoisko informacyjne oblegane było przez tłumy kibiców.

Czytaj więcej...

EUROVOLLEY POLAND 2017 w Szczecinie… startuje

W najbliższą niedzielę 18 grudnia w Szczecinie zostanie przeprowadzona akcja promująca CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

Akcja wpisana jest w Targi Świąteczne organizowane w Azoty Arena w Szczecinie (hala meczów grupy B z udziałem reprezentacji Włoch, Niemiec, Czech i Słowacji) .

Czytaj więcej...

16 grudnia start I etapu sprzedaży biletów na EUROVOLLEY POLAND 2017

Polski Związek Piłki Siatkowej uprzejmie informuje, że  w 16 grudnia o 12.00 rozpocznie się pierwszy etap sprzedaży biletów na CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017 – EUROVOLLEY POLAND 2017.

Czytaj więcej...

W Katowicach rozpoczęło się odliczanie czasu do EUROVOLLEY POLAND 2017

W poniedziałek, 5 grudnia 2016 roku w Katowicach rozpoczęło się wielkie odliczanie czasu pozostającego do startu przyszłorocznych CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn w Polsce. Z tej okazji na Placu Kwiatowym uruchomiony został specjalny zegar.

Czytaj więcej...

Ryszard Bosek: liczymy na udany start biało-czerwonych

Na przełomie sierpnia i września 2017 roku odbędzie się w Polsce EUROVOLLEY POLAND 2017 z udziałem szesnastu drużyn Starego Kontynentu. - Liczymy na udany start biało-czerwonych - powiedział Ryszard Bosek, mistrz świata z 1974 roku i mistrz olimpijski z 1976 roku.

Czytaj więcej...
Our website is protected by DMC Firewall!